Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 kwietnia 2024
Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
pochmurno
5°C
Powróć do: Samorząd

Sołectwa i osiedla

Sołectwa i Samorządy Osiedlowe

SOŁECTWA GMINY KCYNIA

Lp. Nazwa sołectwa Imię i nazwisko sołtysa Adres do korespondencji   Numer telefonu Adres e-mail 
1. Chwaliszewo Ewa Tomaszek Chwaliszewo 11/1   667 148 039 chwaliszewo@kcynia.pl
2. Dębogóra Norbert Michalski   Dębogóra 28   665 347 302 debogora@kcynia.pl
3. Dobieszewko Teresa Dorsz  Dobieszewko 10    609 990 510 dobieszewko@kcynia.pl
4. Dobieszewo Lucyna Bojarczuk   Dobieszewo 42    600 668 475 dobieszewo@kcynia.pl
5. Dziewierzewo Dorota Czerwińska Dziewierzewo 30   512 225 052 dziewierzewo@kcynia.pl
6. Elizewo (Elizewo, Suchoręczek) Jadwiga Winkowska Suchoręczek 12   664 376 146 elizewo@kcynia.pl
7. Głogowiniec Grzegorz Kowalski Głogowiniec  14/2     glogowiniec@kcynia.pl
8. Górki Dąbskie Andrzej Wiśniewski

Górki Dąbskie 3/2

 

691 896 332

gorki.dabskie@kcynia.pl
9.
Górki Zagajne
Łukasz Jachim
Górki zagajne
    gorki.zagajne@kcynia.pl
10. Grocholin (Grocholin, Karolinowo, Miaskowo) Łukasz Szczepański Grocholin  15/2   531 442 458 grocholin@kcynia.pl
11. Gromadno Kwiatkowska Magdalena Gromadno 10/3   663 847 341 gromadno@kcynia.pl
12. Iwno Wiesław Mroczek Iwno 46   52 384 77 39 iwno@kcynia.pl
13. Karmelita (Karmelita, Stalówka) Tomasz Czopek  KarmelitaStalówka 6   697 734 590 karmelita@kcynia.pl
14. Kazimierzewo Beata Buchholz Kazimierzewo 12     kazimierzewo@kcynia.pl
15. Laskownica Wioletta Czaja Laskownica 12   785 582 570 laskownica@kcynia.pl
16. Ludwikowo Dorota Tecław Ludwikowo 34   663 231 507 ludwikowo@kcynia.pl
17. Łankowice Joanna Pawlak Łankowice 34   535 169 345 lankowice@kcynia.pl
18. Malice (Malice, Krzepiszyn, Rzemieniewice) Joanna Dolatowska       malice@kcynia.pl
19. Miastowice Michał Kubalewski Miastowice 15   600 964 698 miastowice@kcynia.pl 
20. Mieczkowo Elwira Florek Mieczkowo 59     mieczkowo@kcynia.pl 
21. Nowa Wieś Notecka Agnieszka Kemnitz Nowa Wieś Notecka 6   691 731 979 nowa.wies.notecka@kcynia.pl
22. Palmierowo Beata Budzyńska Palmierowo 1   723 987 960 palmierowo@kcynia.pl
23. Paulina (Paulina, Józefkowo, Kowalewko Folwark) Sebastian Janeczko Józefkowo 2   661-173-355 solectwo.paulina@kcynia.pl
24. Piotrowo (Piotrowo, Kowalewko, Weronika) Alicja Woźniak Piotrowo 2   694 279 360 solectwo.piotrowo@kcynia.pl
25. Rozpętek Zefiryna Dorsz Rozpętek 19   667 115 696 rozpetek@kcynia.pl
26. Sierniki Łukasz Nowak   Sierniki 6/1     sierniki@kcynia.pl
27. Sipiory Tadeusz Lepper  Sipiory  ul. Czterdziestka 43/1   692 215 027 603 935 813 sipiory@kcynia.pl
28. Słupowa Jacek Strychalski Słupowa 5   606 764 225 slupowa@kcynia.pl
29. Słupowiec Małgorzata Stachowiak Słupowiec 3   506 752 944 slupowiec@kcynia.pl
30. Smogulecka Wieś Danuta Rudzka Smogulecka Wieś 17   669 938 916 smogulecka.wies@kcynia.pl
31. Studzienki Tadeusz Owedyk
Studzienki, ul. Leśna 2
    666071399
studzienki@kcynia.pl
32. Suchoręcz Henryk Sękowski  Suchoręcz 34    502 346 171 suchorecz@kcynia.pl
33. Szczepice (Rozstrzębowo, Zabłocie, Szczepice) Paweł Kiepiela Szczepice 13   665 029 004 szczepice@kcynia.pl
34. Tupadły (Tupadły, Bąk, Ujazd) Stanisław Grabarski Tupadły 8/7   721 237 345 tupadly@kcynia.pl
35. Turzyn (Turzyn, Mycielewo) Tomasz Bagnerowski Turzyn 41   723 677 831 turzyn@kcynia.pl
36. Żarczyn Romuald Łasut Żarczyn 18   601 657 924 solectwo.zarczyn@kcynia.pl 
37. Żurawia (Żurawia, Włodzimierzewo) Aleksandra Gładysiewicz-Kołos Żurawia 6   606 537 316 zurawia@kcynia.pl

SAMORZĄDY OSIEDLOWE W MIEŚCIE KCYNIA

Lp. Nazwa osiedla Skład zarządu Adres do korespondencji Numer telefonu Zasięg
1. Samorząd Osiedla Nr 1 Piotr Makarewicz (Przewodniczący) Kcynia, ul. Polna 11   Osiedle obejmuje ulice: Nakielską, Tupadzką, Pobożnego, Krzywą, Jurczyka, Garncarską, Okrężną, Kantego, Klasztorną, Ciasną, Krótką, Szewską, Polną, Wyrzyską, Witosa, Wiejską, Słoneczną, Łąkową, Kwiatową,  Brzozową, Podgórną, Wybudowanie
2. Samorząd Osiedla Nr 2 Mirosława Bublik (Przewodniczący)    570544016 Osiedle obejmuje ulice: Poznańską, Dworcową, Rynek, Szubińską, Cmentarną, Młyńską, Libelta, Strażacką, Kasztanową, Sądową, Ogrodową, Nową, Glinianą, Ceglaną, Parkową, Farną
3. Samorząd Osiedla Nr 3 Anna Prybińska-Marciniak (Przewodniczący)  Kcynia, ul. Czesława Miłosza 3  662 029 240 Osiedle obejmuje ulice: Asnyka, Zieloną, Powstańców Wielkopolskich, Żeromskiego, Prusa, Konopnickiej, Sienkiewicza, Pałucką, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Nałkowskiej, Miłosza, Szymborskiej
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.