Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 25 czerwca 2024
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
słonecznie
18°C

Bądź miłośnikiem przyrody, chroń środowisko, międzyszkolny konkurs w Laskownicy

Ocena 0/5

Dnia 06.06.2024 r. w naszej szkole odbył się pod patronatem Burmistrza Kcyni Międzyszkolny Konkurs „BĄDŹ MIŁOŚNIKIEM PRZYRODY-CHROŃ ŚRODOWISKO”.  Wzięli w nim udział uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych gm. Kcynia z Dobieszewa, Dziewierzewa, Laskownicy, Mycielewa, Palmierowa i Rozstrzębowa. W skład komisji konkursowej wchodzili nauczyciele szkół, a z ramienia Leśnictwa Laskownica pan podleśniczy Mariusz Standzon i Koła Łowieckiego „Odyniec 83”- pani Beata Hein. Ogłoszenie wyników konkursu poprzedzone zostało występem uczniów klasy IV naszej szkoły nt. "Był sobie lasek…”  Inscenizacja, piosenki tematyczne i pokaz prawidłowej segregacji śmieci podkreślały potrzebę ochrony środowiska i kształtowania świadomości ekologicznej oraz wrażliwości na przyrodę, której częścią jesteśmy. Z rąk Pana Burmistrza i Pani Dyrektor wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki i dyplomy. Na podium stanęli: I miejsce: Wiktor Baranowski i Olga Mróz (SP-Laskownica), II miejsce: Barbara Sarnecka (SP- Palmierowo) i Martyna Wiekiera (SP- Mycielewo), III miejsce: Marcelina Grabarska (SP- Rozstrzębowo). Podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu otrzymały panie: Iwona Boncel- Bączkowska, Jolanta Reiwer, Wioletta Chróścińska-Nowakowska, Marzena Borzych, Ewelina Szymańczak, Dorota Łyduch-Lisiecka. Podziękowania za wszelkie działania podejmowane na rzecz uczniów naszej szkoły skierowane zostały pod adresem Pana Mateusza Stachowiaka Burmistrza Kcyni, Pana Rafała Woźniaka Kierownika Referatu Edukacji, Promocji, Sportu i Kultury w Kcyni, Pana Adama Kaczmarka Specjalisty ds. ochrony środowiska z Referatu Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami w Kcyni, Koła Łowieckiego „Odyniec 83” i Leśnictwa Laskownica. Serdecznie dziękujemy uczniom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.

Tekst. Teresa Stańczyk-współorganizator konkursu

laskownica wręczeneie nagród

laskownica wręczeneie nagród

laskownica wręczeneie nagród

laskownica wręczeneie nagród

laskownica wręczeneie nagród

laskownica wręczeneie nagród

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Zamknij popupPrzykładowy popup