Gmina Kcynia

Wycieczka do teatru uczniów SP Kcynia

Ocena 0/5

Uczniowie kl. Ia i Ic wraz z Paniami: J. Soja, M.Grotkowską, K.Soja, A. Miszewską wybrali się na wycieczkę do Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle nad Notecią na spektakl teatralny pt. ,,Czerwony Kapturek” wystawiony przez Teatr Wrocławski. Celem wycieczki było m.in. rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz kształtowanie u dzieci nawyków kulturalnego zachowania się podczas spektaklu. Jak wiadomo bajka ,,Czerwony Kapturek” jest wszystkim dzieciom bardzo dobrze znana. Przypomniała ona młodym widzom najważniejsze przesłanie, by zawsze być ostrożnym i nie ufać nieznajomym. Wielkim zaskoczeniem było samo zakończenie, w którym Kapturka i jego babcię uratowała wesoła żabka zamiast gajowego, który się spóźnił. Po zakończonym spektaklu udaliśmy się do McDonalda. Nie zabrakło nam dobrego humoru! Wszyscy wróciliśmy cali i zdrowi!

Foto i tekst: Katarzyna Soja

wycieczka

wycieczka

wycieczka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności