Gmina Kcynia

Kcynianie na rowery

PO RAZ PIĄTY URZĄD MIEJSKI W KCYNI W RAMACH AKCJI PROMUJĄCEJ "ROWEROWĄ STOLICĘ POLSKI" ZAPRASZA DO UDZIAŁU W AKCJI "KCYNIANIE NA ROWERY".

DLA 10 MIESZKAŃCÓW GMINY KCYNIA, KTÓRZY PRZEJADĄ NA ROWERACH NAJWIĘCEJ KILOMETRÓW W RAMACH TEJ AKCJI, PRZEWIDZIANO NAGRODY!
Uwaga!!!   Laureatów wybierzemy w dwóch grupach: 5 osób w kategorii do 18 r. ż. oraz 5 w kategorii powyżej 18 r. ż.
UWAGA!!!   UBIEGŁOROCZNI LAUREACI NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANI W RANKINGU!

Jak dołączyć do rywalizacji???
 1. Pobierz darmową aplikację "Aktywne Miasta" ( Google Play lub App Store).
 2. Z menu wybierz "Rywalizacje", następnie “Rowerowa Stolica Polski dla Miast".
 3. W dalszym kroku z listy rozwijanej - wybierz miasto Bydgoszcz (Metropolia Bydgoszcz).
 4. Następnie wybierz grupę Kcynia, dalej podgrupę np. "Sołectwo”, “szkoła” i weź udział w rywalizacji!