Gmina Kcynia

Zakończenie i podsumowanie kolejnego roku działalności Klubu Aktywnego Seniora

Ocena 0/5

We wtorek 4 czerwca, na terenie niezwykle urokliwego miejsca jakim jest Muzeum Przyrody i Łowiectwa w Turzynie, rok kulturalny zakończył Klub Aktywnego Seniora.
Spotkanie rozpoczęło się od trwającego ponad godzinę zwiedzania Muzeum. Następnie Burmistrz Kcyni p. Mateusz Stachowiak, złożył gratulacje i podziękowania na ręce Przewodniczącej Klubu p. Ireny Borzych. "W związku z zakończeniem roku kulturalnego 2023/2024 składam serdeczne gratulacje, jestem pełen podziwu wobec Państwa pasji i nieustannej chęci spotykania się i poznawania świata. Życzę dalszej energii do działania, wielu ciekawych pomysłów i przyjemności z bycia razem i dobrego zdrowia".
Dyrektor Centrum Kultury p. Ilona dziękowała w ciepłych słowach przewodniczącej p. Irenie Borzych, składając na jej ręce kwiaty i życząc wszystkim seniorom niegasnącego uśmiechu, energii, zdrowia i wytrwałości.
Przy pysznym poczęstunku przygotowanym przez panie z KGW Babeczki Turzyn, seniorzy wspominali wszystkie działania, które podejmowane były na ich rzecz w kończącym się roku i wspaniale spędzili wspólnie wtorkowe popołudnie.
Piękne, ciepłe podziękowania i kwiaty otrzymali dyrektor GCKiB p. Ilona Kurdelska oraz pracownicy, którzy zawsze służą wsparciem i bez których zaangażowania Klub nie mógłby istnieć, jak również pracownik UM w Kcyni p. Ewa Hałas, odpowiedzialna m.in. za promocję zdrowia i współpracę z sektorem NGO.
Kolejne spotkanie Klubu po zasłużonym, wakacyjnym odpoczynku.

zakończenie roku KAS

zakończenie roku KAS

zakończenie roku KAS

zakończenie roku KAS

zakończenie roku KAS

zakończenie roku KAS

zakończenie roku KAS

zakończenie roku KAS

zakończenie roku KAS

zakończenie roku KAS

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności