Gmina Kcynia

Wyjazd na jarmark do Bydgoszczy oraz kcyński kiermasz świąteczny

Ocena 0/5

W miniony piątek Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni zorganizowało wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Bydgoszczy. Dzięki Urzędowi Miejskiemu w Kcyni, który sfinansował wyjazd, grupa mieszkańców naszej gminy miała możliwość skorzystania z atrakcji świątecznych. W niedzielę z kolei kiermasz świąteczny odbył się w Kcyni. Jego organizatorem było GCKIB. Mieszkańcy mogli zakupić m.in. wytwory rękodzielnicze, smakołyki przygotowane przez KGW. 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności