Gmina Kcynia

Wręczono nagrody za ekologiczne konkursy

Ocena 0/5

Wręczono nagrody laureatom i osobom wyróżnionym w gminnym konkursie plastycznym pt. Drugie życie plastikowej butelki. Były to różnego rodzaju gry oraz książeczki ekologiczne.
Nagrodzono także szkoły w konkursie na ekobaner - Szkoła Podstawowa w Mycielewie, Szkoła Podstawowa w Rozstrzębowie oraz Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Palmierowie.
Tutaj nagrodami były ekogadżety w postaci nasion łąki kwiatowej oraz zestawy materiałów biurowych na świetlicę.

Nagrody wręczyli: pełniący funkcję Burmistrza Kcyni Wojciech Niemczyk, kierownik Referatu Edukacji, Promocji, Sportu i Kultury Rafał Woźniak oraz Kierownik Referatu Rolnictwa Anna Pawlak.

Nagrody sfinansowano z dotacji Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz budżetu Gminy Kcynia. Organizatorem konkursu był Urząd Miejski. Konkursy związane były z obchodzonym 14 listopada Dniem Czystego Powietrza.

wręczenie nagród

wręczenie nagród

wręczenie nagród

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności