Gmina Kcynia

Wiosna w Kcyni w pełni.

Ocena 0/5

Pracownicy ZGKiM zakończyli proces sadzenia wiosennych kwiatów. Miejsc ukwieconych jest w naszym mieście coraz więcej. Są to zarówno donice znajdujące się na rynku, jak również w innych częściach miasta. Kwiaty sadzone są również na rondzie oraz w części trawnika na rynku.  Tuje, które zdobiły donice w okresie zimowym zostały wysadzone i ustawione przy pomniku powstańców wielkopolskich. 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności