Gmina Kcynia

W tym roku kartki świąteczne tworzą uczniowie kla II i III Szkoły Podstawowej

Ocena 0/5

Powoli czujemy klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie od kilku lat kartki świąteczne dla urzędu wykonują uczniowie jednej z gminnych szkół. Tym razem tworzą je uczniowie klas II i III Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni.
To element tradycji wysyłania kartek pocztowych, który mimo postępującego rozwoju chcemy zachować, promując przy tym zdolności plastyczne i manualne naszych uczniów. Koordynatorem z ramienia szkoły jest p. Barbara Sójko. 
W latach poprzednich kartki wykonywały przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Mycielewie i Szkoły Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Laskownicy. 
Dziękujemy za współpracę!

kartki

kartki

kartki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności