Gmina Kcynia

W Łankowicach powstała siłownia

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym w Łankowicach zostało zamontowanych 6 urządzeń siłowni zewnętrznej do ćwiczeń. Siłownia została zaprojektowana na działce gminnej w sąsiedztwie budynku OSP Łankowice. Prosimy o niekorzystanie z urządzeń do momentu zdjęcia zabezpieczeń. Siłownia powstała staraniem KGW Młode Łanki ze środków budżetu Gminy Kcynia. Urządzenia zamontowała firma Trainer z Bydgoszczy.

Do dyspozycji mieszkańców będą następujące urządzenia: biegacz, wyciskanie siedząc + wyciąg górny, odwodziciel+steper, orbitrek, wioślarz i twister+wahadło.W dalszym etapie mieszkańcy już we własnym zakresie zagospodarują teren wokół siłowni. 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności