Gmina Kcynia

W Dziewierzewie odbyła się biesiada w ramach akcji #szczepimysie z KGW

Ocena 0/5

Z inicjatywy KGW Dziewierzewo w sobotę, 25 września 2021 r. odbyła się biesiada na pożeganie lata. Uczestnicy zgromadzili się pod biesiadnikiem. W programie znalazły się m.in. pokaz ratownictwa w wykonaniu OSP Dziewierzewo, konkursy z nagrodami, strefa gastronomiczna, zabawa taneczna. Podczas biesiady można było zaszczepić się przeciwko Covid-19. 

Biesiada została sfinansowana ze środków Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach akcji #szczepimysie z KGW. 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności