Gmina Kcynia

Uroczyście oddano do użytku drogę w Kazimierzewie

Ocena 0/5

14 stycznia uroczyście oddano do użytku zadanie inwestycyjne polegające na budowie drogi w Kazimierzewie. W ramach prac powstało ok. 1,7 km nowej nawierzchni, a także utwardzone zostały pobocza, wykonane rowy przydrożne, przepusty i zjazdy. Inwestycję Gminy Kcynia realizowała firma REDON z Nakła.
Wartość zadania 1.873.512,14 zł, w tym dofinansowanie z Polskiego Ładu wyniosło 95%. Wniosek przygotował Tomasz Hałas.
W uroczystości przygotowanej przez sołtys p. Beatę Buchholz wraz z Radą Sołecką wziął udział m. in. Proboszcz ks.kan. Michał Kostecki, Burmistrz Kcyni Marek Szaruga, Skarbnik Gminy Edyta Szczurek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Kurant. Przybyli również mieszkańcy.
Pani sołtys podziękowała za wykonaną inwestycję wyrażając nadzieję, że będzie długo służyła.

 

323445679_1322744284963555_6590354452029947249_n 323451707_985172332452174_7860594140275090130_n 323645649_1350488875710545_259697464440830062_n

324092957_563150392131800_5635154597177619978_n  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności