Gmina Kcynia

UCZNIOWIE Z PALMIEROWA Wicemistrzami województwa Kujawsko-pomorskiego.

Ocena 0/5

Dnia 25 listopada w Chełmnie odbył się Finał Wojewódzki w tenisie stołowym w kategorii młodzież szkolna. W rozgrywkach reprezentowali naszą szkołę chłopcy z klasy VII i VIII: Jakub Kieca i Kacper Nowakowski. Tego dnia do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach po trzy drużyny „każdy z każdym”. W grupie  "A" zajęliśmy drugie miejsce i graliśmy z pierwszą drużyną z grupy "B". Ten pojedynek zakończył się zwycięstwem drużyny z Palmierowa i znaleźliśmy się w finale rozgrywek. Po zaciętym meczu ulegliśmy drużynie z Łążyna. Drużyna chłopców zastała Wicemistrzami województwa Kujawsko-pomorskiego w Tenisie Stołowym  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.


 GRATULACJE DLA KACPRA I KUBY!


Materiał: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Palmierowie 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności