Gmina Kcynia

Turniej tenisowy kończący pierwszy semestr zajęć w 2022 roku dla dzieci i młodzieży

Ocena 0/5

W pierwsze wakacyjne poniedziałkowe popołudnie na korcie ziemnym w Kcyni odbył się ostatnie zajęcia pierwszego półrocza, połączone z turniejem tenisowym dla dzieci i młodzieży organizowanym przez KST  „Nasz kort” w Kcyni w ramach realizacji projektu pt „Rozwój i promocja tenisa ziemnego na terenie Gminy Kcynia w 2022 roku”. W szkoleniu organizowanym przez Kcyńskie  Stowarzyszenie w obecnym roku bierze udział 18 dzieci w ramach przedszkola tenisowego i szkółki tenisowej.  W najmłodszej grupie zajęcia odbyły się w formie zabawy a dla wszystkich uczestników przygotowane były dyplomy, nagrody oraz pizza. Miłym przerywnikiem ten upalny dzień były lody ufundowane przez lodziarnię ROKA z Kcyni.  W grupie najstarszej do rywalizacji przystąpiło pięcioro zawodników. Rywalizacja była zacięta ale najwyższy poziom i zwycięstwo w turnieju wywalczyła Amelia Witczak - I miejsce. II miejsce - Krzysztof Polowiec, III miejsce - Natalia Majchrzak, IV miejsce - Amelia Ficek, V miejsce - Bartosz Krzyżanowski.

Turniej zakończył pierwsze półrocze zajęć tenisowych a co najważniejsze wszyscy pożegnali się zdrowi, zadowoleni i uśmiechnięci . W miesiącu lipcu i sierpniu nastąpi przerwa wakacyjna, a po niej zajęcia tenisowe będą wznowione od miesiąca września bieżącego roku.

Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz Kort”

 

 

 


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności