Gmina Kcynia

Turniej 3 sołectw oraz III Nadnotecki bieg i marsz Nordic Walking Nowa Wieś Notecka

Ocena 0/5

KGW Noteckie Kobietki zakończyło realizację projektu „Turniej 3 sołectw oraz III Nadnotecki bieg i marsz Nordic Walking Nowa Wieś Notecka” ze wsparciem ze środków budżetowych gminy Kcynia w ramach otwartego konkursu ofert nr 1/2024 Sport.
Pierwsza część projektu polegała na organizacji turnieju trzech sołectw w piłce nożnej i odbyła się 30 czerwca. Dziś w Nowej Wsi Noteckiej blisko 80 osób wzięło udział w Trzecim Noteckim Biegu i Marsz Nordic Walking. Dopisała przepiękna pogoda, deszczowe chmury widoczne na horyzoncie omijały trasę marszu. Kto nie był, niech żałuje. Panie z KGW przygotowały pyszny poczęstunek dla biegaczy i chodziarzy. Na mecie na każdego zawodnika, który pokonał 6 km trasę, czekały wyjątkowe, okolicznościowe medale.
W wydarzeniu udział wzięły teamy z Gołańczy, Nakła nad Notecią Szamocina. Obecni byli przedstawiciele samorządu Zastępca Burmistrza Kcyni Adam Kontowicz, kierownik Referatu Promocji Rafał Woźniak i radny Rady Miejskiej w Kcyni Artur Woźniak.
Wszystkim uczestnikom i organizatorom gratulujemy! 

marsz i bieg NW

bieg i marsz NW Notecki

turniej i marsz NW

turniej 3 sołectw

turniej 3 sołectw
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności