Gmina Kcynia

Trwa budowa świetlicy w Paulinie. To kolejna inwestycja w naszej gminie!

Ocena 0/5

Trwa budowa świetlicy wiejskiej w Paulinie, gdzie zaprojektowano kompleksową budowę.  W umowie przewidziano: roboty ziemne i przygotowawcze roboty fundamentowe, dostawa i montaż – prefabrykowany budynek świetlicy w systemie modułowym, zagospodarowanie terenu- utwardzenia drogowe, chodnikowe, instalacje elektryczne- zasilanie WLZ, oświetlenie terenu, montaż instalacji fotowoltaicznej, instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne, instalacja ogrzewania i klimatyzacji, montaż wentylacji mechanicznej, zewnętrzna instalacja wodociągowa, zewnętrzna instalacja kanalizacyjna.

Wykonawcą robót jest konsorcjum firm: Usługi Remontowo-Budowlane Janusz Gonia Partner z Krzepiszyna oraz Partner DGB II Sp. z o.o., ul. z Szubina. Termin realizacji zadania mija 16 września 2025 r.

Zadanie, które oprócz budowy świetlicy wiejskiej w Paulinie, obejmuje także modernizację świetlicy w Żarczynie oraz w Dobieszewie, dofinansowane jest z  Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Kwota udzielonej promesy wynosi 2 000 000,00 złotych.

Wartość umowy 2 365 600, 90 złotych brutto, w tym:
- modernizacja świetlicy w Żarczynie 530 046,44 złotych,
- modernizacja świetlicy w Dobieszewie 815 622,86 złotych i
- budowa świetlicy w Paulinie 1 019 931,59 złotych.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności