Gmina Kcynia

Tenisowo świętowali 11 Listopada!

Ocena 0/5

Z okazji Święta Niepodległości Urząd Miejski w Kcyni we współpracy z Kcyńskim Stowarzyszeniem Tenisowym "Nasz kort" zorganizowali Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego. W otwarciu turnieju wziął udział pełniący funkcję Burmistrza Kcyni Wojciech Niemczyk. Koordynatorem turnieju z ramienia UM był Ryszard Hanioszyn.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
1. Jarosław Adamczewski & Maciej Krzyżanowski
2. Jarosław Wielebski & Łukasz Ficek
3. Adam Rybicki & Jacek Kiliszewski
4. Stefan Grzegorek & Daniel Bembnista
5. Marcin Paszkiet & Jakub Orzechowski
6. Mirosław Pezacki & Damian Kaczmarek
7. Krzysztof Maciejewski & Andrzej Kowalski

Dziękujemy uczestnikom za sportowe uczczenie 105. rocznicy odzyskania Niepodległości! 

rozpoczęcie turnieju

uczestnicy turnieju

uczestnicy turnieju

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności