Gmina Kcynia

Szkoła im. Janusza Korczaka w Kcyni postanowiła w tym roku zrobić na Święta Bożego Narodzenia niespodziankę

Ocena 5/5

Szkoła im. Janusza Korczaka w Kcyni postanowiła w tym roku zrobić na Święta Bożego Narodzenia niespodziankę wszystkim swoim uczniom. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Magdalena Czuk-Napierała i Jurek Napierała postanowili zrobić zbiórkę pieniędzy, aby zakupić prezenty dla wszystkich uczniów. Miała to być niespodzianka, więc zbiórka musiała być przeprowadzona w tajemnicy przed uczniami i ich rodzinami. Część pieniędzy przekazała szkoła, nauczyciele i pracownicy szkoły, lecz większość kwoty opiekunowie Samorządu Uczniowskiego otrzymali od prywatnych darczyńców, bez których nie udałoby się zebrać blisko 5000zł. Cała akcja trwała ponad 3 tygodnie. Zbiórka pieniędzy, zakupy no i rozwożenie prezentów, które w przypadku pandemii i lokalizacji uczniów, którzy mieszkają w różnych częściach województwa , a nawet poza, było nie lada wyzwaniem. Wszystko się jednak udało i każdy uczeń otrzymał prezent  przed Świętami. Niespodzianka się udała. Wszyscy byli zaskoczeni, pełni pozytywnych emocji, uśmiechu a nawet polały się łzy. Okres pandemii dla uczniów i ich rodziców to trudny okres, a taka akcja pozwoliła choć na chwilę zapomnieć o obecnej sytuacji co z pewnością pozytywnie wpłynie na zdrowie wszystkich uczniów szkoły.

Z całego serca chcemy podziękować Pani Dyrektor Szkoły Barbarze Grodzickiej, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za ogromne wsparcie całej akcji, a w szczególności osobom, które nie są związane z naszą szkołą a wsparły akcję finansowo mając zwyczajnie  „DOBRE SERCA”.


https://www.youtube.com/watch?v=MX_7XRqJ5RU&feature=youtu.be

NASI WSPANIALI DARCZYŃCY:                          

Jacek Misiorny (MJM)

Anna i Stanisław Nowak

Beata i Maciej Tubiszewscy

Magdalena i Jarosław Jabłkowscy

Małgorzata i Łukasz Ptak

Agnieszka i Przemysław Trzebiatowscy

Danuta i Janusz Kowalscy

Elżbieta i Paweł Nowak

Koło Łowieckie "Knieja" Łabiszyn

Antoni Zieliński ( Zelan S.A.)

Nadleśnictwo Szubin

SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOZEGO NARODZENIA.

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Magdalena Czuk – Napierała

Jurek Napierała

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności