Gmina Kcynia

Sołtysi z Gminy Kcynia na Sołtysiadzie u Marszałka!

Ocena 0/5

Sołtysi z Gminy Kcynia mieli okazję wziąć udział w I Sołtysiadzie na Kujawach i Pomorzu, którą w dniu 24 czerwca w Muzeum Etnograficznym w Toruniu zorganizował Marszałek Województwa Piotr Całbecki. Reprezentację gminy stanowili: Norbert Michalski (koordynator wyjazdu), Agnieszka Kemnitz, Lucyna Bojarczuk, Dorota Czerwińska, Barbara Sądel, Alicja Woźniak, Elwira Florek, Renata Moszczyńska, Magdalena Kwiatkowska, Zefiryna Dorsz, Teresa Dorsz, Jacek Strychalski, Tadeusz Owedyk, Łukasz Jachim, Mateusz Łapaczyński i Anna Joda oraz Hanna Komorowska. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wręczeniu nagród w konkursie „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”, warsztatach, koncertach, spotkaniach i rozmowach. 

Przejazd został sfinansowany decyzją Burmistrza Kcyni przez Urząd Miejski. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności