Gmina Kcynia

Przedostatni w tym sezonie marsz nordic walking za nami! Zapraszamy na ostatni!

Ocena 0/5

W niedzielę, 5 października odbył się kolejny marsz nordic walking w ramach cyklu „Sołectwa z kijami”. Tym razem gościła nas Laskownica. Wydarzenie zorganizował: Urząd Miejski, Sołectwo i Rada Sołecka Sołectwa Laskownica. 
Zapraszamy na kolejny, ostatni w tym sezonie marsz -  SOŁECTWA Z KIJKAMI. Marsz 37.TURZYN w dniu 25 października o godz. 15.00. Trasa liczyć będzie ok. 6 km. Start i meta świetlica w TURZYNIE. 
Będzie to oficjalne zakończenie sezonu V, czekają medale!  

Co musisz wiedzieć:
- marsz jest bezpłatny dla uczestników,
- na marsz obowiązują zapisy (ze względów organizacyjnych) - tel. 52 589 37 20 wew. 115 lub e-mail: promocja@kcynia.pl ,
- w przypadku zapowiadanego załamania pogody (alerty pogodowe) marsz może zostać odwołany,
- istnieje możliwość wypożyczenia kijków na czas marszu,
- zapewniamy wsparcie instruktora NW,
- biorąc udział w marszu akceptujesz regulamin dostępny na stronie www.kcynia.pl (zakładka promocja zdrowia).
Zabierz uśmiech, wygodne buty i spaceruj z nami!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności