Gmina Kcynia

Podsumowano rok samorządowo-kulturalny

Ocena 0/5

Podczas gali, która miała miejsce w dniu dzisiejszym, podsumowano rok samorządowo-kulturalny w gminie Kcynia. Odbyło się to w gronie przedstawicieli samorządu gminnego, powiatowego i wojewódzkiego, radnych, sołtysów, straży, policji, placówek oświatowo-kulturalnych, a także dorosłych odbiorców i uczestników stałych sekcji działających przy Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej tj. Zespołu Regionalnego Pałuki, Aktywnego Seniora i słuchaczy UTW.
Burmistrz Kcyni Mateusz Stachowiak w swoim wystąpieniu podsumował miniony rok wymieniając m. in. inwestycje i wydarzenia, które się odbyły. Całość przemówienia dostępna na naszym profilu na FB. Dyrektor GCKiB Ilona Kurdelska pokrótce podsumowała wydarzenia kulturalne i działalność Centrum w mijającym roku. 
Głos zabrał także Wicewojewoda Piotr Hemmerling oraz Starosta Nakielski Krzysztof Błoński.
Niespodzianką były gratulacje dla twórcy ludowego Piotra Wolińskiego, który w tym roku obchodził jubileusz 55-lecia pracy twórczej.
Uroczystość uświetnił występ skrzypaczek Queens of Violin. Nagłośnienie i światło - firma Wszystko Jasne. 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności