Gmina Kcynia

Podczas sesji Rady Miejskiej pogratulowano sukcesów i podziękowano za współpracę

Ocena 0/5

Podczas dzisiejszej sesji LVIX Rady Miejskiej pogratulowano osiągniętych sukcesów p. Magdalenie Wyczańskiej-JabłkowskiejWawrzynowi Nowakowi, jak również podziękowano p. Arturowi Woźniakowi za 4. letnią współpracę gdy był Komendantem Komisariatu Policji w Kcyni. Szerzej o sukcesach pisaliśmy tutajtutaj. W sesji uczestniczyła także Poseł na Sejm RP p. Iwona Kozłowska. Było to okazją do podziękowania za dotychczasową współpracę, rozmów na temat opieki społecznej oraz możliwości kolejnych działań w nowej perspektywie unijnego finansowania. 

Szerzej o sesji Rady już wkrótce. 

z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności