Gmina Kcynia

Odbyła się narada z dyrektorami szkół

Ocena 0/5

30 sierpnia 2021 r. odbyła się narada z dyrektorami szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kcynia. Naradę poprowadził Burmistrz Kcyni Marek Szaruga. W porządku narady znalazły się kwestie dotyczące m.in. przygotowania szkół do rozpoczynającego się roku szkolnego, organizacyjne i księgowe, dowozu szkolnego, sprawozdań SIO. Mówiono także o szczepieniach dzieci w placówkach szkolnych, promocji zdrowia i dostępności, jak również podjęto temat  Narodowego Spisu Powszechnego i przypadającego w przyszłym roku 760-lecia Kcyni. Od 1 września ze środków GKPiRPA został zatrudniony psycholog/terapeuta w SP Kcynia ( w ofercie wsparcie terapeutyczne dla uczniów z wszystkich placówek gminy). 

Podczas narady dyrektorów wręczono także akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego dla pań: Eweliny Szymańczak SP Palmierowo oraz Anity Wesołowskiej-Bałka SP Kcynia. Gratulujemy i życzymy sukcesów!

W naradzie uczestniczył także Przewodniczący Rady Jan Kurant oraz Kierownik Referatu Edukacji, Promocji, Sportu i Kultury Wojciech Jaskulski i Główny Księgowy jednostek oświatowych Ewa Nowak

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności