Gmina Kcynia

Obejrzeli musical "Matylda"

Ocena 0/5

W sobotę, 14 osobowa grupa miała możliwość obejrzenia spektaklu "Matylda", który prezentowany był na deskach Teatru Kameralnego w Bydgoszczy. Niesamowite wrażenia, przepiękna sceneria, jeszcze lepsza gra aktorska małych i dużych aktorów...wszystko to zrobiło na uczestnikach ogromne wrażenie. Dzieciaki dały radę, a większość z nich była w teatrze kameralnym po raz pierwszy. Wisienką na torcie było pamiątkowe zdjęcie z Łucją, która grała rolę Matyldy.  

Wyjazd został zorganizowany przez KGW Młode Łanki w ramach projektu "Kultura przez duże K na wyciągnięcie ręki - organizacja wyjazdów kulturalnych" dofinansowanego ze środków Gminy Kcynia w ramach konkursów ofert dla NGO. Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe! 

347791122_1260971664402244_1837074121317698948_n 347794170_587254223535250_6956730223011515833_n 348236531_269833585491544_870379963571190440_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności