Gmina Kcynia

Narada z dyrektorami gminnych szkół

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym tj. 7 marca odbyła się narada z dyrektorami szkół i placówek oświatowych, która była poświęcona kwestiom związanym z organizacją roku szkolnego 2022/23 i przygotowaniem projektów arkuszy organizacyjnych. Burmistrz Kcyni Marek Szaruga poinformował zebranych o uzyskaniu pozytywnej opinii Kuratora Oświaty w sprawie uchwał intencyjnych dotyczących zamiaru likwidacji szkoły w Sipiorach i Rozstrzębowie. W naradzie oprócz dyrektorów uczestniczyli także przedstawiciele związków zawodowych. Poruszono także zagadnienia związane z organizacją dowozów, realizacją obowiązku szkolnego i dowożeniem uczniów objętych kształceniem specjalnym, a także kwestie finansowe dotyczące bieżącego funkcjonowania szkół.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności