Gmina Kcynia

"Moja opowieść wigilijna" – sukcesy naszych uczniów w konkursie literacko-plastycznym

Ocena 0/5

Uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Mycielewie - Alan Hak już po raz trzeci zdobył zaszczytne, pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Moja opowieść wigilijna" organizowanym przez Nakielski Ośrodek Kultury. Alan opowiadanie zadedykował swojej Babci Ewelinie.

Natomiast w tym samym konkursie, lecz części plastycznej pierwsze miejsca zajęli:  Martyna Budziszewska z kl. VI i Mateusz Socha z kl. IV. Serdeczne gratulujemy trójce naszych zwycięzców oraz wszystkim uczestnikom, gdyż pięknych prac było naprawdę wiele.  

Agnieszka Koralewska-Hak

Autor nie wyraża zgody na komentarze

zdjęcie obrazu

zdjęcie laureata

zdjęcie plakatu

zdjęcie laureata

zdjęcie obrazu

zdjęcie lureata

zdjęcie obrazu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności