Gmina Kcynia

Kiermasz dla Celinki. Zebrano ponad 30.000 zł. Jeszcze dziś możesz coś kupić.

Ocena 0/5
Kcynia po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Podczas wielkanocnego keirmaszu, który miał meijsce w niedzielę, 28 marca udało się dzięki Państwa wsparciu uzbierać kwotę  30.452 zł. Zostało jeszcze trochę ozdób i murzynków więc serdecznie Państwa zapraszamy w dniu dzisiejszym od godz. 10.00 na Rynek w Kcyni. Będzie można nabyć jeszcze to co zostało. Filmik z nagrania co można jeszcze nabyć dostępny na naszym profilu na FB. 
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowani byli w organizację kiermaszu, którzy przygotowali wszystko, co można było kupić oraz tym wszystkim, którzy to kupili. To dzięki Wam mogliśmy tyle zebrać. Dziękujemy każdemu z osobna! Kcynia znowu dołożyła swoje do wspólnego celu, jakim jest zbiórka środków na leczenie Celinki.
Kiermasz koordynowany przez Dorotę Czerwińską. 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności