Gmina Kcynia

Kacper Gieryk jako jedyny z Polaków ukończył wyścig! Gratulacje!

Ocena 0/5

Stypendysta Burmistrza Kcyni, kcynianin Kacper Gieryk zakończył wyścig podczas Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym na 73. miejscu i jako jedyny z Polaków ukończył wyścig wspólny. Startowało 178 zawodników. Gratulujemy i dziękujemy za sportową promocję Gminy Kcynia! Przypomnijmy, że kilka dni temu Kacper zajął 12-ste miejsce podczas tych samych mistrzostw w jeździe indywidualnej. 18-latkowi z Kcyni zabrakło do brązowego medalu 39 sekund. 

Gratulujemy! Jesteśmy z Ciebie dumni! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności