Gmina Kcynia

Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego

Ocena 0/5

Dziś w Urzędzie Miejskim w Kcyni, kolejna para obchodziła piękny jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego. Państwo Jadwiga i Ludwik Woźniak z Tupadł, otrzymali z rąk Burmistrza Kcyni Mateusza Stachowiaka medale nadane przez Prezydenta RP. 

Z szacunkiem i z podziwem spoglądam na pary, które tak długo przeżyły ze sobą w zdrowiu i w szczęściu. Stanowicie Państwo piękny wzór do naśladowania, dla kolejnego pokolenia, dla młodych ludzi i rodzin, które przeżywają w dzisiejszych czasach różne kryzysy. Pokazujecie Państwo, że można, że się da i że są sposoby i recepty każde trudności, które można przezwyciężyć będąc razem. Moje najszczersze gratulacje – podkreślał Burmistrz.

Uroczystość przygotowała Kierownik USC Beata Pietruszewska.

Państwo Woźniak poznali się w Tupadłach, chociaż oboje pochodzą z dalekich stron. Pani Jadwiga z okolic Warszawy, pan Ludwik to rodzony Ślązak mieszkający w gminie Barcin i ostatecznie w naszej gminie. Doczekali się 2 dzieci: Arkadiusza i Iwony, 5 wnuczek: Jagody, Ani, Kamili, Klaudii, Roksany i prawnuczki Poli.
Jak podkreślają, receptą na długie pożycie małżeńskie jest sztuka kompromisu i wzajemnych ustępstw. Pan Ludwik żartuje, że dobrą metodą jest także omijanie zdenerwowanej żony szerokim łukiem.

jubileusz

jubileusz

jubileusz

jubileusz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności