Gmina Kcynia

II Mistrzostwa Drużyn OSP za nami!

Ocena 0/5

W niedzielę, 7 września odbyły się II Mistrzostwa Gminy Kcynia Drużyn OSP w piłce nożnej. Oficjalnego rozpoczęcia turnieju dokonał Adam Kontowicz Zastępca Burmistrza Kcyni. Do rywalizacji przystąpiły drużyny strażackie z: Kcyni, Łankowic, Dobieszewa, Żarczyna, Żurawi, Górek Zagajnych i Mieczkowa. Sędzią zawodów był Jarosław Kurtysiak, organizatorami - Urząd Miejski oraz ZG ZOSP RP. 

Drużyny rywalizowały w podziale na dwie grupy. Wyniki zmagań w finale:
mecz o I miejsce OSP Żarczyn - OSP Łankowice 1:2
mecz o III miejsce OSP Górki Zagajne - OSP Żurawia 1:2

Wyniki rywalizacji:
I miejsce OSP Łankowice
II miejsce OSP Żarczyn
III miejsce OSP Żurawia
IV miejsce OSP Górki Zagajne

  • Statuetki:
    Najlepszy bramkarz Marcin Gawryszak (OSP Łankowice)

  • Najlepszy zawodnik Adam Mikołajewski (OSP Żarczyn)

  • Najlepszy strzelec Mariusz Górski (OSP Żurawia), vice Jakub Niedbalski (OSP Łankowice) 

  • Nagroda specjalna Piotr Jeżuchowski (OSP Dobieszewo)

Podsumowania, wręczenia pucharów i nagród dokonał Adam Kontowicz Zastępca Burmistrza Kcyni wraz z Komendantem Gminnym OSP Michałem OlendremRyszardem Hanioszynem odpowiedzianym za sport gminny. 

Zdjęcia w galerii na naszym profilu na FB. Partnerem była firma MAGteraia, która dla zwycięskiej drużyny ufundowała zestaw witamin. 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności