Gmina Kcynia

I dzień eliminacji "Pluszowego Misia". Kcynia i Dziewierzewo w finale!

Ocena 0/5

Dziś rozpoczęły się eliminacje w ramach XIX edycji "Pluszowego Misia". Ostatnia edycja tej rywalizacji miała miejsce w 2019 r. Ideą Pluszowego Misia jest rywalizacja sportowa międzyszkolna klas I-IV. Eliminacje rozpoczęły się w dniu dzisiejszym  i wzięli w nich udział: gospodarze - Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni, Szkoła Podstawowa im. Miłośników Przyrody w Laskownicy oraz zwycięzcy z 2019 r. - Szkoła Podstawowa im. Marka Uleryka w Dziewerzewie.

Do finału przechodzą:  szkoła w Kcyni, która uzyskała 256 punktów oraz szkoła w Dziewierzewie, która uzyskała 240 punktów.

Jutro kolejny dzień eliminacji, a w środę finał. 

ZDJĘCIA NA NASZYM FACEBOOKU POD LINKIEM https://www.facebook.com/Kcyniapl.

pluszowy

pluszowy

pluszowy

PLUSZOWY

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności