Gmina Kcynia

Festyn proszczepienny #szczepimysie z KGW odbył się w Turzynie

Ocena 0/5

Z inicjatywy KGW Babeczki Turzyn w sobotę, 25 września 2021 r. w  Turzynie odbył się festyn w ramach akcji #szczepimysie z KGW. Utworzono punkt szczepień przeciwko Covid-19, Mobilne Biuro Spisowe oraz Punkt Informacyjny Programu "Czyste powietrze". W programie festynu znalazły się m.in. występ artystyczny Zespołu Regionalnego "Pałuki", alpakoterapia, pyszne jedzenie, wypieki KGW Koło jak marzenie z Wolwarku, gry, zabawy i animacje oraz dmuchańce i konkurencje sportowe. Zadbała o to grupa ze Studia Dombek. Animatorki prowadziły konkursy i konkurencje z nagrodami. Dzieci mogły korzystać do woli z dmuchanej zjeżdżalni oraz z dmuchanego toru przeszkód. Była także mozliwośc przejażdżki konnej. 

KGW Babeczki Turzyn

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności