Gmina Kcynia

Egzamin na kartę zdawali w miasteczku rowerowym

Ocena 0/5

Dziś tj. 12 czerwca uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Laskownicy pod okiem policjanta Komisariatu Policji w Kcyni oraz nauczyciela techniki p. Robert Koniec zdawali swój pierwszy, bardzo ważny egzamin na kartę rowerową. Szkoła była pierwszą, która przeprowadziła egzamin w MIASTECZKU ROWEROWYM. Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga życzył uczniom powodzenia, a pani dyrektor Marzena Wessołowska pogratulowała pozytywnie ukończonego egzaminu i zaprosiła uczniów na lody. 

GRATULUJEMY! DZIĘKUJEMY ZA INICJATYWĘ! NIECH BĘDZIE ONA PRZYKŁADEM DLA INNYCH SZKÓŁ! 

Przypomnijmy. Miasteczko powstało w 2021 roku z inicjatywy Urzędu Miejskiego w części nawierzchni skateparku w Kcyni. Wymalowano je w technologii malowania farbą poliuretanową dwuskładnikową chemoutwardzalną. Można je wykorzystywać m.in. do nauki zasad bezpieczeństwa  i egzaminu na kartę rowerową. Cieszy też najmłodszych. Dodatkowymi elementami są znaki drogowe oraz strefa jump i gry podwórkowe, które dedykowane są młodszym użytkownikom. 

353429082_738137328313250_7832296275646594382_n 353434119_738138341646482_5387740501796217210_n 353447797_738128304980819_3793081119951515471_n 353449201_738128641647452_4119456425777881534_n 353459951_738128764980773_2444849244377221962_n 353463263_738128391647477_1947375593376355855_n 353594949_738127861647530_2971978367246345212_n 353598364_738128191647497_4371411756456476456_n 353598410_738128444980805_6633652543071817221_n 353602942_738137841646532_8449569365596075675_n 353627311_738137968313186_4382669983512751217_n 353643675_738137541646562_2738449237123006325_n 353676911_738138421646474_7502020246413852421_n 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności