Gmina Kcynia

Dziękujemy za zbiórkę żywności !!!

Ocena 0/5

W dniach 24-25 marca 2023 r. na terenie Gminy Kcynia pod patronatem Pilskiego Banku Żywności zorganizowano zbiórkę żywności w sklepach:  Biedronka, Stokrotka w Kcyni oraz Dino w Dziewierzewie. W akcję zaangażowali się wolontariusze z ZST w Kcyni, a także wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Dziewierzewie. Dzięki bezinteresownej pracy, do koszyków trafiło około 400 kg żywności.

Kierujemy do wszystkich zaangażowanych w zbiórkę szczególne słowa uznania i wdzięczności za okazaną pomoc oraz za umożliwienie przeprowadzenia akcji. Dziękujemy kierownictwu i personelowi sklepów, które brały udział w zbiórce. Serdecznie dziękujemy opiekunom wolontariuszy i wolontariuszom za poświęcony czas, a także Pani Sołtys Dziewierzewa za bezinteresowną pracę. Serdeczne podziękowania kierujemy także do niezawodnych darczyńców, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy i przyłączyli się do akcji.

Zbiórkę koordynowała Zastępca Kierownika MGOPS w Kcyni – p. Iwona Krakowiak

IMG_20230329_125421 IMG_36261 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności