Gmina Kcynia

Bydgoszcz okiem młodych fotografów

Ocena 0/5

Kolejne spotkanie grupy fotograficznej ze  Szkoły Podstawowej z Kcyni przeszło do historii. W środę 10.11.2021 r. uczniowie biorący udział w projekcie na zajęcia pozalekcyjne  pn: „Widzialne i niewidzialne”, który dofinansowany jest przez Gminę Kcynia,  uczestniczyli  w  wycieczce po Bydgoszczy. Grupa szukała piękna w otaczającym nas świecie i uwieczniała  je w  fotografii. W Bydgoszczy nie jest to trudne, przecież nasze miasto wojewódzkie jest w tej chwili jednym z piękniejszych miast w Polsce. Młodzież odwiedziła  nowo otwarte Młyny Rothera na wyspie młyńskiej  gdzie obejrzeli  wystawę znanego fotografika Chris Niedenthal.  Kolejnym  etapem  była sama wyspa młyńska z pięknie wkomponowaną rzeką w krajobraz miasta. Katedra z urokliwymi kolorami, sklepieniami, Stare Miasto oraz zwiedzanie i warsztaty w muzeum fotografii. Kolejna przygoda z fotografią pozwoliła dostrzec  w  naszej przestrzeni  piękno, które uwypukla światło, cień. Świetna grupa młodych ludzi ich młodzieńcze spojrzenie na świat doskonała pogoda oraz humory, które dopisywały wszystkim również  opiekunom wycieczki pani D. Pater, M. Lulka oraz R. Pulikowska spowodowały że wyprawa ta pozostanie na długo we  wspomnieniach uczestników tej wyprawy. 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności