Gmina Kcynia

Burmistrz Marek Szaruga wziął udział w uroczystości w Warszawie

Ocena 0/5

W związku z przypadającym 27 maja Dniem Samorządu Terytorialnego Burmistrz Kcyni Marek Szaruga we czwartek, 25 maja wziął udział w uroczystości z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego przygotowanej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Podczas tej uroczystości wręczono odznaczenia za wybitne zasługi w działalności na rzecz samorządu terytorialnego w Polsce. Prezydent wręczył również flagi Rzeczypospolitej Polskiej burmistrzom miejscowości, które z dniem 1 stycznia 2023 r. otrzymały status miasta.

 

349117627_782457003477229_317691109209073931_n 349186441_548961550769940_5772363228347208911_n 349276150_783799296541106_3353935306995305489_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności