Gmina Kcynia

Akcja charytatywna w Szkole Podstawowej w Mycielewie

Ocena 0/5

 Z inicjatywy Rady Rodziców oraz Szkolnego Koła Wolontariatu w Szkole Podstawowej w  Mycielewie po raz drugi w bieżącym roku kalendarzowym  zorganizowano akcję charytatywną, której celem było pozyskanie funduszy na dalsze leczenie pani Doroty Piękoś z Szubina, niewidomej od drugiego roku życia. Zaistniała  duża szansa na odzyskanie wzroku, niestety terapia jest bardzo kosztowna .  Społeczność szkolna z Mycielewa postanowiła dołożyć przysłowiową cegiełkę.

Przedstawiciele Rady Rodziców  sprzedawali  10 listopada przepyszne ciasta przygotowane przez rodziców, uczniów i nauczycieli.  Słodkości rozeszły się w błyskawicznym tempie i bardzo smakowały!  Zebrana kwota,  ponad  1200 złotych, zasili konto fundacji Avalon wspomagającej leczenie pani Piękoś. Otrzymaliśmy podziękowania za zorganizowanie tej akcji ze strony pani Doroty, która napisała:

„Witam! Serdecznie dziękuję za zorganizowanie tej akcji i za pieniążki. Jestem bardzo wdzięczna! Pozdrawiam”

  My także dziękujemy  całej społeczności szkolnej z Mycielewa za okazanie serca osobie potrzebującej wsparcia.

P.Otto

J. Kozerewicz

 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności