Gmina Kcynia

50 lat razem

Ocena 0/5

W dniach 20 i 21 października w Urzędzie Miejskim, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Medal od Prezydenta RP otrzymali: Teresa i Franciszek Rybak, Jolanta i Piotr Wawrzyniak, Sabina i Ludwik Nowak, Maria i Jan Pacała, Aleksandra i Czesław Płócienniczak, Jadwiga i Jerzy Konwińscy, Sabina i Zdzisław Napierała, Halina i Bogdan Sidor, Teresa i Kazimierz Furtak, Krystyna i Zdzisław Goździk. Uroczystość przygotowała Kierownik USC Beata Pietruszewska.

Mat. Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni 

Galeria zdjęć

z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9 z10 z11 z12 z13 z14 z15 z16 z17 z18 z19 z20 z21 z22
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności