Gmina Kcynia

3. miejsce podczas finału 6-tek piłkarskich!

Ocena 0/5

W dniu 31 marca 2025r odbył się finał 6-tek piłkarskich. W wyniku rozegranego turnieju kolejność była następująca: 1. LO Szubin
2.ZSŻŚL Nakło
3.ZST Kcynia
4.ZSR Samostrzel
Naszą szkołę reprezentowali: Adam Pawlicki, Marek Mazurek, Sebastian Wojtych, Mateusz Zawielak, Fabian Sojka, Hubert Krzeszewski, Kacper Wąs, Michał Pełka oraz nauczyciel Piotr Dutkiewicz. Opiekunami zespołów byli: Jacek Kuliński, Radosław Hyży, Krzysztof Gil.Organizatorem turnieju było Starostwo powiatowe w Nakle , które reprezentował i puchary wręczał Kacper Bombicki.
Materiał: Piotr Dutkiewicz 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności