Gmina Kcynia

SOŁECTWA Z KIJKAMI EDYCJA III 2023

Za nami piąty, tegoroczny marsz z kijkami w ramach cyklu „Sołectwa z kijkami". Pomimo gorszej aury i siąpiącego od początku deszczu, z uśmiechami na twarzach i dobrą energią, pokonaliśmy równe 10 km!   
Blisko 40 uczestników, w tym goście z Szamocina, Szubina i licznych miejscowości gminy Kcynia, przeszło z kijkami leśną trasę z Dębogóry. Meta czekała na nas w Gospodarstwie Agroturystycznym „Agroturystyka pod lasem”, gdzie ugościli nas przepysznie państwo Białachowscy. Dziękujemy! 
Do zobaczenia 30 września na kolejnym rajdzie NW ! Zaplanowane marsze są częścią III edycji cyklu "Sołectwa z kijkami", patronat nad którym obejmował śp. Marek Szaruga, Burmistrz Kcyni. 

********

Uczestnicy marszu nordic walking na wspólnym zdjęciu

Zapraszamy na piąty, tegoroczny rajd z kijkami NW. Tym razem w niedzielę 27 sierpnia o godz. 16.30. Spotykamy się koło gospodarstwa agroturystycznego "Pod lasem" u p. Białachowskich w Dębogórze. Trasa leśna wyniesie ok. 10 km. Po powrocie czekać będzie poczęstunek. Zapraszamy osoby chodzące z kijkami oraz wszystkich miłośników obcowania z naturą, ruchu i aktywności na świeżym powietrzu. Należy zabrać własne kijki NW, ubiór dostosowany do pogody. Zapewniamy wodę. Osoby nie posiadające kijków a chcące wziąć udział w wydarzeniu, mogą zgłosić ten fakt i wypożyczyć kije na czas trwania rajdu. Liczba zestawów na wypożyczenie ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapraszamy na szósty, tegoroczny rajd z kijkami NW, w sobotę 30 września o godz. 16.00. Spotykamy się koło gospodarstwa edukacyjnego "Zagroda Zapiecek" u p. Prus w m. Żurawia 24. Trasa marszu wyniesie ok. 10 km. Po powrocie czekać będzie poczęstunek. 

Zapraszamy na siódmy, finałowy rajd z kijkami NW. Sobota, 4 listopada świetlica wiejska w Turzynie. Trasa polno - leśna wyniesie, w zależności od warunków atmosferycznych ok. 8-10 km. Po powrocie czekać będzie poczęstunek przygotowany przez KGW Babeczki Turzyn. 

Z uwagi na kwestie organizacyjne, przed każdym rajdem prosimy o potwierdzenie udziału  najlepiej e-mailowo: ewa.halas@kcynia.pl lub telefonicznie pod numerem 52 589 37 20 wew. 115. Zapraszamy!!!

*****************************

zaproszenie na kolejny marsz nordic walking w dniu 27 sierpnia 2023  roku.

Zaproszenie na rajd z kijkami nordic walking.

Kolejna edycja rajdów z kijkami, zaproszenie na finałowe spotkanie w dniu 4 listopada 2023 r. do Turzyna

  

 

 

 

Pliki do pobrania:

Sołectwa z kijkami Dębogóra 27.08.2023
Format: jpg, 1.02 MB
Rajd Górki Zagajne 03.06.2023
Format: jpg, 1.04 MB
1Rajd Sierniki 17.06.2023
Format: jpg, 583.52 kB
REGULAMIN 2023, EDYCJA III
Format: docx, 39.3 kB