Gmina Kcynia

Sołectwa na rowery

PO RAZ PIĄTY URZĄD MIEJSKI W KCYNI W RAMACH AKCJI PROMUJĄCEJ "ROWEROWĄ STOLICĘ POLSKI" ZAPRASZA DO UDZIAŁU W AKCJI "SOŁECTWA NA ROWERY".

TRZY SOŁECTWA Z GMINY KCYNIA, KTÓRE PRZEJADĄ NAJWIĘCEJ KILOMETRÓW ZDOBĘDĄ NAGRODY W POSTACI BONU DO WYKORZYSTANIA NA POTRZEBY SOŁECTWA O WARTOŚCI 600 ZŁ!

Wynik rywalizacji ustalony zostanie poprzez podzielenie liczby km przejechanych dla danego sołectwa przez liczbę mieszkańców danego sołectwa.
UWAGA!!! UBIEGŁOROCZNI LAUREACI NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANI W RANKINGU!